| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | HV550FHB-N20 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant | BOE | Modelnaam | HV550FHB-N20 |
|---|---|---|---|
| Schermgrootte | 55 inch | Schermtype | CEL, a-Si TFT-LCD |
| Aantal Pixels | 1920(RGB)*1080 (FHD) 40PPI | Pixelindeling | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied | 1209,6 * 680,4 mm (H*V) | Afmetingen Buitenomtrek | 1224,8 * 699,3 * 1,4 mm (H*V*D) |
| Luminantie | 0 cd/m² (vereist externe achtergrondverlichting) | Oppervlaktebehandeling | Antireflectie (Haze 1%), Harde coating (3H) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) | Contrastverhouding | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Glasdikte | 0,50+0,50 mm | Bedrijfsmodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16,7M 99% sRGB | Responstijd | 8 ms (Typ.)(G tot G) |
| Paneel Gewicht | 2,46 kg (Typ.) | Transmissie | 5,8% (Typ.)(met Polarisator) |
| Verversingssnelheid | 60Hz | Achtergrondverlichting | Geen B/L (vereist extern) |
| Touchscreen | Zonder | Toepassing | TV Sets |
| Driver IC Configuratie | Ingebouwde COF 6 bron + 8 gate chips |
|---|---|
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 10-bit), 51 pins Connector |
| Bedrijfsspanning | 12,0V (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60°C |