| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM215WF3-SLC1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | LG Display |
| Display model | LM215WF3-SLC1 |
| Panelgrootte | 21.5 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920*1080 (FHD), 102 PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 475.2 * 267,3 mm |
| Helderheid | 250 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Reactietijd | 14 ms (G tot G, typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.7M (72% NTSC) |
| Achterlicht | 13S4P WLED, levensduur 30K uur |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pins connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60°C |
| Gewicht van het paneel | 10,19/1,25 kg (typisch/maximaal) |