| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G156XW01 V2 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 30K PCs per maand |
| Panelmodel | G156XW01 V2 |
| Panelgrootte | 15.6 inch |
| Resolutie | 1366 ((RGB) * 768 (WXGA) |
| Afbeeldingsgebied | 344.232*193.536 mm |
| Helderheid | 400 cd/m2 (typisch), 500 cd/m2 (maximaal) |
| Contrastverhouding | 5001 (Typ.) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (links/rechts/boven/onder) |
| Reactietijd | 6/2 ms (typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.2 miljoen (70% NTSC) |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinnen |
| Inlaatspanning | 5.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsweerstand | 1.5G (14,7 m/s2) |
| Toepassing | Industrieel |