| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G133HAN01.1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | AUO |
| Model | G133HAN01.1 |
| Diagonale afmeting | 13,3 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)*1080 (FHD) |
| Pixeldichtheid | 166 PPI |
| Actief gebied | 293,472*165,078 mm |
| Helderheid | 400 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 800:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Responstijd | 25 ms (typisch) |
| Interface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector |
| Voeding | 3,3V (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Gewicht | 500g (maximum) |