| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ121K1LG58 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | Sharp |
| Modelnummer | LQ121K1LG58 |
| Diagonale afmeting | 12,1 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280(RGB)*800 (WXGA), 124 PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale streep |
| Actief gebied | 261,12 (B) * 163,2 (H) mm |
| Bezelopening | 264,3 (B) * 167,2 (H) mm |
| Buitenafmetingen | 278 (H) * 184 (V) * 9,6 (D) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, Harde coating (3H) |
| Luminantie | 700 cd/m² |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typisch) |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Responstijd | 30 ms (Typisch, Tr+Td) |
| Kijkhoek | 80/80/65/80 (Links/Rechts/Omhoog/Omlaag, CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurenondersteuning | 262K/16,2M, 70% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 50K uur, Met LED-driver |
| Gewicht | 550 g (Typisch) |
| Interface type | LVDS (1 kanaal, 6/8-bits), 20-pins connector |
| Voeding | 3,3 V (Typisch) |
| Framesnelheid | 60 Hz, 120 Hz/240 Hz met MEMC |
| Touchpanel | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Trillingsbestendigheid | 1,0 G (9,8 m/s²) |