| Merknaam: | hitachi |
| Modelnummer: | SP14Q006 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | KoE |
| Modelnummer | SP14Q006 |
| Diagonale grootte | 5.7 inch. |
| Paneltype | FSTN-LCD, LCM |
| Resolutie | 320*240 (QVGA), 70PPI |
| Actief gebied | 115.185mm * 86.385mm |
| Helderheid | 150 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 251 (typisch) |
| Kleuren weergeven | Monokroom |
| Achterlicht | WLED, levensduur 40K uur |
| Signalinterface | Parallel Data (1ch, 4-bit), 14 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3V/5.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Trillingsweerstand | 1.2G (11,76 m/s2) |
| Grootte van de contour | 167 mm * 109 mm * 10 mm |
| Bezelopening | 122.0mm * 92.0mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, matte |
| Afbeeldingsmodus | STN, zwart/wit modus, Transmisief |
| De beste kijkrichting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 336ms/148ms (typisch, Tr/Td) |
| Hernieuwingsfrequentie | 75 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen |