| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | ZJ070NA-01P |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | Innolux |
| Modelnummer | ZJ070NA-01P |
| Diagonale Afmeting | 7,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024(RGB)*600 (WSVGA), 169 PPI |
| Actief Gebied | 153,6 mm * 90 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 700:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 75/75/70/75 (CR≥10) |
| Responstijd | 10/15 ms (Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 262K/16,7M, 70% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 15K uur levensduur |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins FPC |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |