| Merknaam: | AMPIRE |
| Modelnummer: | AM-240320LGTNQW-00H |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | AMPIRE |
| Model | AM-240320LGTNQW-T00H |
| Schermgrootte | 2,4-inch diagonaal |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 240(RGB)*320 (QVGA) |
| Pixeldichtheid | 166 PPI |
| Actief gebied | 36,72 mm * 48,96 mm |
| Buitenafmetingen | 43,6 mm * 85,5 mm * 4,05 mm |
| Contrastverhouding | 200:1 (typisch) |
| Responstijd | 15/20 ms (Tr/Td, typisch) |
| Kijkrichting | 12 uur |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurenondersteuning | 262K kleuren, 58% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED [4S1P], zonder driver |
| Aanraakscherm | 4-draads resistief aanraakscherm |
| Interface | 8/9/16/18-bit 8080 parallel, 51 pins FPC |
| Voeding | 2,8V/2,8V (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon toepassingen |