| Merknaam: | Ortustech |
| Modelnummer: | COM57H5M55KSC |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | Ortustech |
| Model P/N | COM (97) 573def. |
| Diagonale grootte | 5.7" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320 ((RGB) * 240, QVGA 70PPI |
| Actief gebied | 115.2 ((W) * 86.4 ((H) mm |
| Helderheid | 1100 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 6001 (Typ) (TM) 5:1 (Typ) (RF) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (min.) |
| Reactietijd | 40/60 (max.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Achterlicht | 5S2P WLED, 70K uur, zonder bestuurder |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 33 pins Connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Gewicht van het paneel | 119 g (type) |
| Aanraakscherm | Zonder |