| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | TV119FHB-NW0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | TV119FHB-NW0-DBA0 |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Actief Gebied | 263,232 * 148,068 mm |
| Afmetingen Buitenomtrek | 267,832 * 155,768 mm |
| Glasdikte | 0,40 + 0,50 mm (CF + Array) |
| Responstijd | 30 ms (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Interface | 30-pins connector, DP (2 Lanes) |
| Driver IC | Voorgesteld ILI6147 (COG) |
| Achtergrondverlichting | Niet inbegrepen |
| Touchscreen | Niet inbegrepen |