| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | EV156FHM-N10 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Modelnummer | EV156FHM-N10 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD), 141 PPI |
| Actief gebied | 344.16 * 193,59 mm |
| Helderheid | 500 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (typisch) |
| Reactietijd | 20 ms (typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 79% NTSC |
| Signalinterface | eDP (2 Lanes), HBR1 (2.7G/lane), 30-pin connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht van het paneel | 850 g (maximaal) |