| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NV156FHM-N65 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | NV156FHM-N65 |
| Actief Gebied | 344,16 * 193,59 mm |
| Buitenafmetingen | 350,66 * 216,25 * 2,6 mm |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Responstijd | 30 ms (Typisch, Tr+Td) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | 10S6P WLED, 15.000 uur levensduur |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsbestendigheid | 1,5 G (14,7 m/s²) maximaal |