| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NV156FHM-N52 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
Model NNV156FHM-N52 met 1920*1080 Full HD-resolutie met 141 PPI-pixeldichtheid, 1200:1 contrastverhouding en 30-pin eDP-interface.
De NV156FHM-N52 (productcode: BOE0847) is een 15,6 inch diagonaal a-Si TFT-LCD-displaypaneel van BOE Technology Group Co., Ltd.Dit paneel is voorzien van een integraal WLED-achterlichtsysteem met LED-driver en bevat geen touchscreen.
| Merken | BOE |
| Model P/N | NV156FHM-N52 |
| Diagonale grootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Pixeldichtheid | 141 PPI |
| Actief gebied | 344.16*193,59 mm |
| Grootte van de contour | 350.66*216.25*2.6 mm |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 12001 (Typ.) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Reactietijd | 30 ms (Type.) |
| Kleurdiepte | 1.06B (10-bit) |
| Kleurbereik | 95% sRGB |
| Achterlicht | 10S6P WLED, 15 km uur |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz (met 120 Hz MEMC-opties) |
| Interface | eDP 1.4b, 30-pins connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Maximale trillingen | 1.5G (14,7 m/s2) |