| Merknaam: | Ortustech |
| Modelnummer: | C100HAT01.2 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | AUO |
| Modelnummer | C100HAT01.0 |
| Diagonale Afmeting | 10,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1560(RGB)*700 pixels, 171 PPI |
| Actief Gebied | 231,66(B) * 103,95(H) mm |
| Buitenafmetingen | 259,36(B) * 131,32(H) mm |
| Luminantie | 1000 cd/m² |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (CR≥10) Links/Rechts/Omhoog/Omlaag |
| Weergavemodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | Maximaal 30 ms (Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 16,7 miljoen |
| Achterlicht | WLED |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz standaard, 120Hz met ingebouwde MEMC, 240Hz met MEMC |
| Interface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 60-pins connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 95°C |
| Paneelgewicht | 375±38g |
| Primaire Toepassing | Automotive Display |