| Merknaam: | NEC |
| Modelnummer: | NL8048BC19-02C |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Afbeeldingsgrootte | 70,0 inch diagonaal |
| Resolutie | 800 x 480 pixels |
| Pixeldichtheid | 133 PPI |
| Helderheid | 550 cd/m2 |
| Interface | 20 pin connectoren |
| Achterlicht | WLED (geïntegreerd systeem) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Trillingsweerstand | 2.0G (19,6 m/s2) |