| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | M236HJJ-L31 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | Innolux |
| Modelnummer | M236HJJ-L31 |
| Diagonale grootte | 23.6 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 * 1080 (FHD), 93 PPI |
| Actief gebied | 521.28 * 293,22 mm |
| Helderheid | 250 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 30001 (typisch) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (links/rechts/boven/onder) |
| Afbeeldingsmodus | MVA, meestal zwart, transmisief. |
| Reactietijd | 20 ms (G tot G, typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.7 miljoen, 72% NTSC |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pin connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht van het paneel | 2.31 ± 0,11 kg |
| Toepassing | Desktopmonitor |