| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NV080WUM-N61 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Modelnummer | NV080WUM-N61 |
| Diagonale grootte | 8.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 vermelde parameters moeten worden geïdentificeerd. |
| Pixeldichtheid | 283 PPI |
| Actief gebied | 107.64 * 172.224 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 113.14 * 182.424 * 3.68 mm |
| Helderheid | 435 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.7 miljoen (100% sRGB) |
| Achterlicht | 9S3P WLED, 15 km uur |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz (120 Hz met MEMC) |
| Interface | MIPI (4 datalijnen), 45-pins connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht van het paneel | 95.0g (maximaal) |