| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV101HDM-N10 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Modelnummer | AV101HDM-N10 |
| Diagonale grootte | 10.1 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) *720 (WXGA) |
| Pixeldichtheid | 145 PPI |
| Actief gebied | 223.68 * 125,82 mm |
| Helderheid | 900 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (links/rechts/boven/onder) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.7 miljoen |
| Kleurbereik | 85% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 10 km uur |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 50-pin connector |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 90°C |