| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NE140QDM-K61 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk en model | Innolux / NE140QDM-K61 |
| Diagonale grootte | 14.0 inch |
| Paneltype | TFT-LCD, LCM met oxide |
| Resolutie | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA), 215 PPI |
| Actief gebied | 301.824 mm * 188,64 mm |
| Helderheid | 400 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (typisch) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (links/rechts/boven/onder) |
| Kleurondersteuning | 16.7M kleuren, 100% DCI-P3 |
| Interface | eDP (2 lijnen), eDP1.4, 40-pin connector |
| Framerate | 60 Hz |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsweerstand | Maximaal 1,5 G (14,7 m/s2) |