| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | TE133QDM-NW0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Model P/N | TE133QDM-NW0 |
| Diagonale grootte | 13.3 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) * 1600 (WQXGA) |
| Pixeldichtheid | 227 PPI |
| Actief gebied | 286.08*178,8 mm |
| Grootte van de contour | 291.2*188.02*4.41 mm |
| Luminansie | 400 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 15001 (typisch) |
| Reactietijd | 20 ms (typisch, Tr+Td) |
| Kleurdiepte | 1.07B kleuren (10-bit) |
| Vernieuwingssnelheid | 90Hz standaard, tot 240Hz met MEMC |
| Interface | eDP 1.4b (4 Lanes), 51-pin aansluiting |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (typisch) |