| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV090HDM-N13 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | AV090HDM-N13 (COG-VLSZT047-01) |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief gebied | 198,72 mm * 111,78 mm |
| Buitenafmetingen | 210,7 mm * 124,45 mm * 8,15 mm |
| Bezelopening | 200,9 mm * 113,8 mm |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Links/Rechts/Omhoog/Omlaag) |
| Responstijd | 25 ms (Typisch) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | WLED, 30.000 uur levensduur |
| Signaalinternface | LVDS (1 kanaal, 8-bit) |
| Ingangsspanning | 3,3V/18,4V/12,2V (VCC/VHG/CGL) |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 90°C |