| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | LM140GF2L01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk en model | BOE LM140GF2L01 |
| Paneltype | TFT-LCD met oxide met LCM |
| Diagonale grootte | 14.0 inch |
| Actief gebied | 301.824 mm * 188,64 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 306.82mm * 205.24mm * 2.4mm |
| Reactietijd | 25 ms (typisch) |
| Interface | eDP (4 lijnen), eDP1.4, 40-pins connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Achtergrondverlichtingssysteem | WLED [9S6P], levensduur van 15.000 uur |
| Ontworpen voor | Laptoptoepassingen |