| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | B160UAN02.H |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | AUO |
| Modelnummer | B160UAN02.H |
| Diagonale Afmeting | 16,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 * 1200 (WUXGA), 141 PPI |
| Actief Gebied | 344,68 * 215,42 mm |
| Buitenafmetingen | 349,68 * 225,32 * 5 mm (H*V*D) |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, Harde coating (3H) |
| Luminantie | 300 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Links/Rechts/Omhoog/Omlaag) |
| Responstijd | 25 ms (Typisch) |
| Werkmodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurdiepte | 16,7M kleuren, 100% sRGB |
| Achtergrondverlichting | WLED, 15K uur, Met LED-driver |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes), eDP1.4, 30-pins Connector |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Maximale Vibratieniveau | 1,5G (14,7 m/s²) |