| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NE160WUM-N61 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Modelnummer | NE160WUM-N61 |
| Paneltype | TFT-LCD, LCM met oxide |
| Actief gebied | 344.68 * 215,42 mm (W*H) |
| Uitleg van de afmetingen | 350.38 * 226.17 * 4.6 mm (H*V*D) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch, Tr+Td) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | 11S6P WLED, levensduur 15.000 uur |
| Werkspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsweerstand | 1.5G (14,7 m/s2) maximum |