| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | TV156FHM-NM0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief gebied | 344,16 * 193,59 mm |
| Afmetingen buitenomtrek | 351,74 * 205,69 * 5,33 mm (H*V*D) |
| Responstijd | 20 ms (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Voedingsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Oppervlaktebehandeling | Hardcoating |
| Achtergrondverlichtingssysteem | 11S6P WLED met LED-driver |