| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM215WF3-SLS1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Actief gebied | 476.064 * 267.786 mm |
| Bezelopening | 479.8 * 271,3 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 497.6 * 292.2 * 11 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Kleurdiepte | 16.7M kleuren (72% NTSC) |
| Reactietijd | 14 ms (G tot G, typisch) |
| Vernieuwingssnelheid | 75 Hz |
| Werkstand | IPS, meestal zwart, zender |
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingssysteem | 17S2P WLED, levensduur 30K uur |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pins connector |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsweerstand | 1.0G (9,8 m/s2) |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht | 10,69 kg (typisch) / 1,77 kg (maximaal) |