| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV190E0M-N10 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief Gebied | 374.784 * 299.827 mm |
| Buitenafmetingen | 396 * 324 * 10.4 mm |
| Pixel Dichtheid | 86 PPI |
| Weergavekleuren | 16.7M (72% NTSC) |
| Responstijd | 8/8 ms (Typ.), 14 ms (G tot G) |
| Weergavemodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 1.69 kg (Typ.) |