| Merknaam: | IVO |
| Modelnummer: | M140NW4D R4 |
| MOQ: | 10pcs |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000pcs per week |
| Merken | IVO |
| Model P/N | M140NW4D R4 |
| Diagonale grootte | 14.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) *1200 (WUXGA), 161 PPI |
| Actief gebied | 301.594 ((W) *188.496 ((H) mm |
| Luminansie | 300 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) Links/rechts/boven/onder |
| Kleurdiepte | 16.7M kleuren, 45% NTSC |
| Reactietijd | 20 ms (typisch, Tr+Td) |
| Vernieuwingssnelheid | 60Hz standaard, tot 240Hz met MEMC |
| Achterlicht | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Type signaal | eDP (2 rijstroken) |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60°C |
| Uitleg van de afmetingen | 306.59 ((W) *198.9 ((H) *5.1 ((D) mm |