| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | TM101DDHG01 |
| MOQ: | 10pcs |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000pcs per week |
TIANMA 10,1 inch auto LCD-paneel TM101DDHG01 industriële scherm monitor met 40 pin connector en 1024 * 600 pixels resolutie
TM101DDHG01-00 is een 10,1" diagonaal a-Si TFT-LCD display paneel van Tianma Microelectronics Co., Ltd., met een integraal WLED achtergrondverlichtingssysteem met LED-driver en geen touchscreen.Dit industriële scherm werkt bij temperaturen van -20°C tot 70°C en bestand tegen opslagtemperaturen van -30°C tot 80°C, met een maximale trillingsvermogen van 1,5 G (14,7 m/s2).
Belangrijkste kenmerken zijn WLED-achtergrondverlichting, LED-driver, 6/8-bits interface en matte oppervlakteafwerking.
| Merken | Tiananmen |
| Model P/N | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat: |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) * 600, WSVGA 117PPI |
| Actief gebied | 222.72 ((W) * 125.28 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 235 ((W) * 143 ((H) * 5.4 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (Typ.) |
| Zienhoek | 80/80/75/80 (Type.) ((CR≥10) Links/Recht/Boven/Door |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 7/9 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M 47% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 30K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 202 g (type.) |
| Toepassing | Industriële automobieldisplay |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |
Belangrijke opmerking:Dit model is voorzien van ingebouwde HX8282 en HX8677 driver IC's. De massaproductie begon in het tweede kwartaal van 2016 en het model is nu stopgezet.Neem direct contact op met TIANMA of hun gemachtigde vertegenwoordigers.De hier verstrekte informatie is uitsluitend ter referentie en mag niet als enige basis voor besluitvorming worden gebruikt.