| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | B173HAN05.4 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | B173HAN05.4 (AUOE295) |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD met AHVA-technologie |
| Actief Gebied | 381,888 * 214,812 mm |
| Buitenafmetingen | 389,89 * 238,31 * 3,5 mm |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Links/Rechts/Omhoog/Omlaag) |
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| Responstijd | 8ms (Typisch Tr+Td), 3ms (G-tot-G met OD) |
| Verversingssnelheid Opties | 360Hz native, 240Hz/120Hz met MEMC |
| Signaalinterface | eDP 1.4a (4 lanes), 40-pins connector |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsweerstand | 1,5G (14,7 m/s²) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | WLED met 15.000 uur levensduur, inclusief LED-driver |