| Merknaam: | Hannstar |
| Modelnummer: | HSD123KPW1-A30 |
| MOQ: | 10pcs |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000pcs per week |
| Merk | HannStar |
| Modelnummer | HSD123KPW1-A30 |
| Schermgrootte | 12,3-inch diagonaal |
| Resolutie | 1920(RGB)*720 pixels, 167 PPI |
| Actief Gebied | 292,032 mm * 109,512 mm |
| Helderheid | 850 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (CR≥10) Links/Rechts/Omhoog/Omlaag |
| Responstijd | 17/18 ms (typisch, Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 16,7 miljoen, 71% NTSC |
| Vernieuwingsfrequenties | 60 Hz, 120 Hz (met ingebouwde MEMC), 240 Hz (met ingebouwde MEMC) |
| Interface | LVDS (2 kanalen, 8-bit), 50-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (typisch) |
| Afmetingen Buitenomtrek | 308,1 mm * 130 mm * 15,6 mm |
| Gewicht | 520 g (typisch) |
| Achtergrondverlichting | 11S4P WLED, 30.000 uur |
| Touchscreen | Zonder touchscreen |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie, Mat |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Trillingsniveau | 2,9 G (28,4 m/s²) maximaal |