| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV270QHM-NF2 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| Actief gebied | 596.736 * 335,664 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 608.8 * 355,1 * 15,7 mm |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Stroomvoorziening | 10V (typisch) |
| Gewicht | 2.31 kg (typisch) |
| Achterlicht | WLED, levensduur 30.000 uur |
| Interface | eDP (8 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken) |