| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NE156FHM-N4X |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | $32 or negotiation for mass order |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | BOE |
| Model P/N | NE156FHM-N4X |
| Diagonale Afmeting | 15,6" |
| Paneeltype | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)*1080 (FHD), 141 PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied | 344,16(B)*193,59(H) mm |
| Buitenafmetingen | 350,66(B)*205,69(H)*5,4(D) mm |
| Luminantie | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Ondersteunde Kleuren | 262K, 45% NTSC |
| Vormfactor | Slank (PCBA Gebogen, T≤3,0mm) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antireflectie, Harde Coating (3H) |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Responstijd | 25 ms (Typ.)(Tr+Td) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Lichtbron | WLED, 15K uur, Met LED-driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2,7G/lane) 30-pins Connector |
| Voeding | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50°C Opslagtemperatuur: -20 ~ 60°C |