| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | B160UAN01.J |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | $26 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | B160UAN01.J (AUOAD9A) |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD met WLED-achterlicht |
| Diagonale grootte | 16.0 inch |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1200 (WUXGA) |
| Pixeldichtheid | 141 PPI |
| Actief gebied | 344.678 * 215,424 mm |
| Helderheid | 300 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (links/rechts/boven/onder) |
| Reactietijd | 8ms typisch (Tr+Td), 5ms (G tot G), 3ms (G tot G met OD) |
| Vernieuwingssnelheid | 165 Hz (meerdere modi, waaronder 120 Hz+120 Hz, 240 Hz met MEMC) |
| Signalinterface | eDP (4 lijnen), eDP 1.4, 40-pins connector |
| Werkspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |