| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM340UW3-SSA1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | USD180 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | LM340UW3-SSA1 |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief Gebied | 799,8 * 334,8 mm |
| Afmetingen Buitenomtrek | 809,55 * 351,7 * 17,2 mm |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typisch) |
| Responstijd | 14 ms (G tot G, Typisch) |
| Verversingssnelheid | 60Hz (120Hz met ingebouwd MEMC-circuit) |
| Signaalinterface | eDP (4 Lanes), HBR2 (5,4G/lane), 30-pins connector |
| Ingangsspanning | 10,0V (Typisch) |
| Gewicht | 4,35/4,57 kg (Typisch/Maximaal) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |