| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | EJ101IA-01G |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | EJ101IA-01G |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) * 800 (WXGA) |
| Pixeldichtheid | 149 PPI |
| Actief gebied | 216.96*135,6 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 229.46*149.1*4.66 mm |
| Luminansie | 550 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (links/rechts/boven/onder) |
| Reactietijd | 10/15 ms (Tr/Td) |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Kleurbereik | 50% NTSC |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 8-bit) |
| Verbinding | 40 pin |
| Werktemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Gewicht | 183 g (typisch) |