| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | LW270AHQ-ERG2 |
| MOQ: | 10 -stcs |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merk en model | LG Display LW270AHQ-ERG2 |
| Paneltype | AM-OLED, volledige module |
| Diagonale grootte | 27.0 inch |
| Resolutie | 2560*1440 pixels (Quad-HD), 110 PPI |
| Actief gebied | 590.42mm * 333.72mm |
| Uitleg van de afmetingen | 604.42mm * 350.62mm |
| Pixelformaat | RGBW verticale strook |
| Framerate | 240 Hz (met ingebouwde MEMC-circuits) |
| Interface | V-bij-één 16 rijstroken, 112-pin connector |
| Stroomvoorziening | 12/19.5V (typisch VDD/ELVDD) |
| Gewicht | 3.20 kg (typisch) / 3.4 kg (maximaal) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 45°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Lichtbron Leven | 30,000 uur |