| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV174WUM-N10 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merk | BOE |
| Model P/N | AV174WUM-N10 |
| Diagonale Afmeting | 17.4" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1200*1920 (RGB), WUXGA, 130PPI |
| Actief Gebied | 234(B) * 374.4(H) mm |
| Buitenafmetingen | 250.8(B) * 386.8(H) * 19.1(D) mm |
| Helderheid | 800 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 40ms (Max.) (Tr+Td) |
| Weergavekleuren | 16.7M, 71% NTSC |
| Lamp Type | 12S6P WLED, Met LED Driver |
| Frequentie | 75Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector |
| Ingangsspanning | 5.0V (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 90°C |