| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ038Q5DR01 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | $56 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000pcs per week |
| Merk | Sharp |
| Modelnummer | LQ038Q5DR01 (Alias: LQ038Q5DR01T, LQ038Q5DR01A) |
| Diagonale Afmeting | 3,8 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320(RGB)*240 (QVGA) - 106 PPI |
| Actief Gebied | 78,72(B) * 53,64(H) mm |
| Buitenafmetingen | 117,6 * 69,45 * 13,75 mm (H*V*D) |
| Luminantie | 450 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 100:1 (Minimum) |
| Kijkhoek | 65/65/40/65 (Typisch, CR≥5) |
| Responstijd | 30/50 ms (Typisch, Tr/Td) |
| Optimale Kijkrichting | 6 uur richting |
| Kleurdiepte | 262K kleuren |
| Achtergrondverlichting | 1 CCFL, 20K uur levensduur, Geen Driver |
| Gewicht | 135g (Maximum) |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder touchscreen |
| Signaalinterface | Parallel RGB (1 kanaal, 6-bit), 40-pins connector |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 95°C |
| Trillingsbestendigheid | 2,9G (28,4 m/s²) |