| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV101HDM-N10-28P2 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Modelnummer | AV101HDM-N10-28P2 |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280(RGB)*720 (WXGA), 145 PPI |
| Actief gebied | 223,68*125,82 mm |
| Helderheid | 1000 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Responstijd | Maximaal 30 ms (Tr+Td) |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 60-pins connector |
| Voeding | 3,3V typisch |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 90°C |
| Touchscreen | Zonder touchscreen |