| Merknaam: | innolux |
| Modelnummer: | TDA201-001V03 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merk | BSDT |
| Modelnummer | TDA201-001V03 |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Diagonaal Afmeting | 20,1 inch |
| Resolutie | 1600(RGB)*1200 (UXGA), 99 PPI |
| Actief Gebied | 408*306 mm |
| Helderheid | 900 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Responstijd | 25 ms (Max., Tr+Td) |
| Interface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pins Connector |
| Voeding | 12,0V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -55°C tot 85°C |
| Gewicht | 2,75 kg (Maximaal) |
| Afmetingen | 432*331,5*20 mm |