| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NS080WUM-NX1 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Merk | BOE |
| Model P/N | NS080WUM-NX1 |
| Diagonale Afmeting | 8.0" |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB)*1200, WUXGA (283 PPI) |
| Actief Gebied | 172.244(B)*107.64(H) mm |
| Buitenafmetingen | 176.324(B)*115.79(H)*3.6(D) mm |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavekleuren | 16.7M (100% sRGB) |
| Verversingssnelheid | 120Hz |
| Contrastverhouding | 1200:1 (Typ.) |
| Responstijd | 17ms (Typ.)(Tr+Td), 25ms (Typ.)(G tot G) |
| Weergavemodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Oppervlaktebehandeling | Hardcoating (3H) |
| Lamp Type | 10S4P WLED, 15K uur, Met LED Driver |
| Touchscreen | In-Cell Touch, I²C |
| Signaalinterface | eDP (2 Lanes), eDP1.4, HBR1 (2.7G/lane), 40 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60 °C |