| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | HV320FHB-N2 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merk | BOE |
| Model P/N | HV320FHB-N02 |
| Diagonale Afmeting | 32,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)*1080 (FHD), 69 PPI |
| Actief Gebied | 698,4(B)*392,85(H) mm |
| Buitenafmetingen | 708,4(B)*405,4(H)*1,36(D) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie (haze 1%), Harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (typ.) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | ADSDS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 8ms (typ.)(G tot G) |
| Weergavekleuren | 16,7M (72% NTSC) |
| Frequentie | 75Hz |
| Driver IC | COF Ingebouwd 6 bronchips |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 51-pins connector |
| Ingangsspanning | 12,0V (typ.) |
| Paneelgewicht | 850g (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 60°C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60°C |