| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV238QUB-N20 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merk | BOE |
| Model P/N | MV238QUB-N20 |
| Diagonale Afmeting | 23,8" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160, UHD (185 PPI) |
| Actief Gebied | 525,888(B) × 295,812(H) mm |
| Afmetingen Buitenomtrek | 534,84(H) × 307,148(V) × 1,32(D) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typ.) |
| Responstijd | 14ms (Typ.) (G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurenondersteuning | 1,07 miljard kleuren, 99% sRGB |
| Interface Type | eDP (4 Lanes), HBR2 (5,4 G/lane), 30 pins Connector |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Voeding | 10,0V (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60°C |