| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | P1850UHF1MA00 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
De P1850UHF1MA00 is een hoogwaardig 18,5-inch industrieel LCD displaypaneel van Tianma Microelectronics Co., Ltd., met een ultra-hoge helderheid van 1400 cd/m² en UHD-resolutie (3840×2160 pixels). Dit paneel is speciaal ontworpen voor veeleisende industriële en buitentoepassingen.
| Merk | TIANMA |
| Model P/N | P1850UHF1MA00 |
| Diagonale Afmeting | 18,5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840(RGB)×2160 (UHD), 238 PPI |
| Actief Gebied | 408,96(B)×230,04(H) mm |
| Buitenafmetingen | 430,96×252,04 mm (H×V×D) |
| Luminantie | 1400 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typisch, CR≥10) |
| Kleurdiepte | 1,07 miljard kleuren, 72% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 20K uur levensduur, Geen Driver |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Signaaltype | eDP, eDP1.2 |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |