| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | SG2701B08-1 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
27-inch CSOT LVDS desktop monitor module met een resolutie van 1920×1080, 81ppi pixeldichtheid en 250 cd/m² helderheid. Dit SG2701B08-1 Ver.7.1 model is een 27,0" diagonaal a-Si TFT-LCD displaypaneel van China Star Optoelectronics Technology Co., Ltd (CSOT).
| Merk | CSOT |
| Modelnummer | SG2701B08-1 Ver.7.1 |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920(RGB)×1080 (FHD), 81PPI |
| Actief gebied | 597.888 × 336.312 mm |
| Afmetingen buitenafmetingen | 608.888 × 347.312 × 1.3 mm (H×V×D) |
| Verversingssnelheid | 144Hz |
| Contrastverhouding | 1500:1 (Typisch) |
| Responstijd | 14ms (Typisch, G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typisch, CR≥10) |
| Kleurdiepte | 16.7M kleuren, 99% sRGB |
| Signaaltype | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector |
| Bedrijfsspanning | 5.0V (Typisch) |
| Werkmodus | IPS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Glasdikte | 0.50+0.50 mm |
| Transmissie | 6.4% (Typisch, met polarisator) |
| Driver IC | Ingebouwde COF 6 bronchips |
| Gewicht | 680g (Typisch) |
| Achtergrondverlichting | Geen achtergrondverlichting inbegrepen |
| Touchscreen | Zonder touchscreen |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |