| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NE160QDM-NY1 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merken | BOE |
| Model P/N | NE160QDM-NY1 |
| Diagonale grootte | 16.0" |
| Paneltype | TFT-LCD, LCM met oxide |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA, 188 PPI |
| Actief gebied | 344.678 ((W) × 215.424 ((H) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 349.68 ((W) × 224.42 ((H) × 4.6 ((D) mm |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 12001 (Typ.) |
| Reactietijd | 25 ms (typisch) Tr+Td, 3 ms G tot G (OD) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) CR≥10 |
| Framerate | 165 Hz |
| Interface type | eDP (4 lijnen), eDP1.4a, HBR3 (8.1G/lijn), 40 pinnen |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Aanraakpaneel | Zonder |