| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DTN01.0 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20000 stuks per week |
| Paneelmerk | AUO |
|---|---|
| Paneelgrootte | 27,0" |
| Resolutie | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Weergavegebied | 596,736(B)×335,664(H) mm |
| Buitenafmetingen | 608,8(B)×354,66(H)×15,08(D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m² (typisch) |
| Kijkhoek | 85/85/80/80 (typisch, CR≥10) |
| Weergavekleuren | 16,7M, 98% sRGB |
| Vernieuwingsfrequentie | 144Hz |
| Gewicht | 2,39 kg (typisch) |
| Paneelmodel | M270DTN01.3 |
|---|---|
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Pixelformaat | RGB Verticale streep |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typisch) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Responstijd | 3,5/1,5 (typisch)(Tr/Td) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | 18S4P WLED, 30K uur, Zonder driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaalinferface | LVDS (8 ch, 8-bit), 130 pins Connector |
|---|---|
| Ingangsspanning | 12,0V (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60 °C |
AU Optronics Corp. M270DTN01.0 is een 27,0-inch diagonaal a-Si TFT-LCD-schermpaneel met een geïntegreerd WLED-achtergrondverlichtingssysteem. Dit paneel werkt binnen een temperatuurbereik van 0~50 °C en is bestand tegen trillingen tot 1,5 G (14,7 m/s²).
Ideaal voor desktopmonitoren en gamingtoepassingen waar hoge vernieuwingsfrequenties en Quad-HD-resolutie essentieel zijn.