| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | TM101DDHG01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Interfacetype | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 40-pins FPC |
|---|---|
| Voeding | 3,3/3,3 V (standaard) (VDD/VDDA) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 95°C |
| Trillingsbestendigheid | 2,9G (28,4 m/s²) |