| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | DV430FHM-NN1 |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 pcs per week |
| Merken | BOE |
| Model | DV430FHM-NN1 |
| Diagonale grootte | 43" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) |
| Actief gebied | 9400,896 × 529,254 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 961.7 × 550,1 × 27,7 mm |
| Luminansie | 400 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (typisch) |
| Reactietijd | 8 ms (G tot G, typisch) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Kleurondersteuning | 16.7M kleuren, 72% NTSC |
| Interface | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (typisch) |
| Gewicht | 8.36 kg (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |